Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Szczytnie - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
budynek Centrum Edukacji w Szczytnie

Szkoły w Szczytnie

Edukacja na najwyższym poziomie - 2 szkoły

Szkoły ZDZ w Szczytnie, od niemal 30 lat, skupiają młodzież i dorosłych, którzy świadomie realizują swoją ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zdobycia wykształcenia zarówno ogólnego, jak i zawodowego. Mieszkańcom Szczytna i okolic oferujemy nauczanie w szkole branżowej II stopnia oraz liceum ogólnokształcącym dla dorosłych. Znajdują się one w naszej siedzibie przy ul. Chrobrego 4 na parterze.

Nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych. Nauka odbywa się w systemie zaocznym. Absolwenci zdobywają świadectwa dojrzałości lub potwierdzają kwalifikacje zawodowe, przystępując do egzaminów zewnętrznych w Ośrodkach Egzaminacyjnych utworzonych przy naszych szkołach.

ZDZ w Szczytnie na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Szczytnie

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter