WARTO ! SKORZYSTAJCIE!

 

INFORMACJE O PROJEKCIE

 

Jans Consulting, firma szkoleniowa ze Szczytna  organizuje nieodpłatne szkolenia językowe z języka angielskiego dla osób dorosłych z powiatu szczycieńskiego.

W projekcie mogą wziąć udział:

- osoby pełnoletnie, które w dniu przystąpienia do projektu ukończyły 18 lat i posiadają wykształcenie podstawowe lub średnie

- studenci 

- osoby dorosłe w wieku 50+ niezależnie od posiadanego wykształcenia

Warunkiem uczestnictwa jest nauka, praca lub zamieszkanie w powiecie szczycieńskim lub piskim.

 

Szkolenia będą organizowane na różnych poziomach zaawansowania (podstawowy A1 i A2, oraz rozszerzonym B1). Mogą one mieć formę kursów doskonalących umiejętności językowe na wyższych poziomach ale również mogą być organizowane jako kursy systematyzujące i uzupełniającę wiedzę posiadaną, jako forma utrwalenia posiadanych umiejętności językowych. W zależności od potrzeb uczestników biorących udział w szkoleniach mogą one być również prowadzone  w formie kursów maturalnych, systematyzujących wiedzę przed egzaminem maturalnym.

 

Szkolenia będą organizowane stacjonarnie w centrum Szczytna w Szkole Językowej British School,  w terminie od września do listopada 2023 r.  w godzinach popołudniowych, a dla chętnych również przed południem. Szkolenie zakończy się egzaminem zewnętrznym i uznanym Certyfikatem TOEIC Bridge. Certyfikat jest potwierdzeniem posiadanych umiejętności językowych na poziomach od podstawowego A1 do średniozaawansowanego B1. Nie ma możliwości otrzymania negatywnego wyniku egzaminu gdyż Certfikat zawsze określa umiejętności co najmniej na poziomie A1.

 

Zarówno szkolenie jak i egzamin jest bezpłatny. Uczestnicy  nie ponoszą kosztów udziału, są one sfinansowane ze środków unijnych w ramach projektu " Języki obce Twoim kapitałem" nr projektu RPWM.02.03.01-28-0118/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

Dodatkowo osobom sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 7 lub osobami zależnymi refundujemy albo organizujemy opiekę nad tymi osobami na czas trwania szkolenia.

 

W celu przystąpienia do projektu należy wypełnić Deklarację uczestnictwa w projekcie. Jest to dokument w którym  wyraża się chęć uczestnictwa w szkoleniu. Po zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie zostanie podpisana umowa szkoleniowa. 

 

Deklarację można przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub czytelne zdjęcie deklaracji na numer 505 105 392.

 

Na deklaracje czekamy do 26 czerwca!!!

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u Koordynatora projektu: Monika Jans-Derewecka tel. 505 105 392

 


vv

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły