Chcesz zdobyć nowe uprawnienia? Wykonujesz prace elektryka, ale brak Ci dokumentów potwierdzających umiejętności? Chcesz przygotować się do egzaminu przed komisją państwową? Rozwiązaniem Twojego problemu będzie udział w szkoleniu, dzięki któremu uzyskasz świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wykonywania czynności eksploatacyjnych w zakresie prac obsługowych, konserwacyjnych, remontowych, montażowych przy urządzeniach, instalacjach i sieciach o napięciu nie wyższym niż 1 kV

 

 

Zapisy przyjmujemy telefonicznie (tel. 89 624 81 55, kom. 507 124 045)

lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

 

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły