Zapraszamy do udziału w Szkoleniu bhp okresowym dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Szkolenie rozpoczynamy 18.02.2017 r. godz. 9:00

Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu:

  • oceny zagrożeń występujących w procesie pracy oraz ryzyka związanego z tymi zagrożeniami
  • kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy
  • ochrony pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.

Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki I Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. ( Dz.U. nr 180, poz.1860 z późn. zm).

Zapisy przyjmujemy telefonicznie (tel. 89 624 81 55, kom. 507 124 045) lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkoły WMZDZ w Olsztynie

Kursy w WMZDZ w Olsztynie

Projekty unijne w WMZDZ w Olsztynie

Placówki WMZDZ w Olsztynie

Prawo jazdy - 10% zniżki dla słuchczy szkoły